• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

parapety granitowe Opole

parapety granitowe Opole

Szukam tanich nagrobków w Opolu. Potrzebuję poleceń do firmy, która nie ma w swojej ofercie żadnych bubli.

22elzo

Posty: 24

 
Sporo wyrobów kamieniarskich i specjalizację w granicie mają w www.pphu-sati.com. Akurat będzie ci pasowało, bo działają w obrębie województwa śląskiego. Przyjrzysz się w galerii większości produktów. Warto zainwestować, bo mogą zrealizować zlecenie w całej Polsce.

Sebo

Posty: 18

 
Jak masz coś w domu z granitu to nie zapomnij o stosowaniu dobrych środków zabezpieczających. Chodzi o uszczelnienie.

sonicsquad

Posty: 25

 
Granit to bogactwo kolorów i trwałość na lata. Ja mam wszystkie elementy w domu, z których się najczęściej korzysta właśnie z granitu i wysoko sobie cenię brak odkształceń, zero plam. Barwa blatu ta sama od lat :) Gdybym miał radzić, to tylko to.

Matizi91

Posty: 17

 
Na www.pphu-sati.com możesz zobaczyć nowoczesne kolory granitu. Kilkadziesiąt opcji mają do dyspozycji. Coś dla siebie znajdziesz na luzie.

HiT92

Posty: 18

 
Kupiłem parapet granitowy w www.pphu-sati.com. Zamówiłem też montaż i jeszcze taniej wyszło niż bym miał sam robić. Mają chyba najszerszy wybór na rynku. Poleciłem wszystkim znajomym i wielu z nich też nagrobki zamówiło, żeby ładniej u bliskich na cmentarzu było.

pawelbin

Posty: 22

 
Zainwestuj w granit, bo zyskasz spokój eksploatacyjny na długie lata. Po co masz szukać innych opcji, skoro ta jest najlepsza :P

Annaaa12

Posty: 20

 
Parapety, schody, nagrobki, klasyczne płytki to wszystko możesz wykonać z granitu. Nie bez powodu w niego inwestują, bo każdy projekt to gwarancja unikalności.

Orolniki

Posty: 16