• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kupię bardzo tanio bębny i wanny galwaniczne

Kupię bardzo tanio bębny i wanny galwaniczne

Dzień dobry,

Poszukuję firmy, która zajmuje się wyrobem urządzeń galwanicznych. Możecie powiedzieć mi gdzie takową znajdę? Zależy mi szczególnie na jakości produktu, cena nie gra roli.

Czekam z niecierpliwością na informacje, z góry serdecznie dziękuję.

Alimer56

Posty: 22

 
Dzień dobry, współpracuję z firmą krigall od wielu lat i nie mogę powiedzieć na ich temat żadnego złego słowa. Jestem im bardzo wdzięczny za urządzenia które wykonują, ponieważ dzięki temu ja w mojej firmy mogę wykonywać bardzo dobrze swoją pracę. Bardzo polecam wszystkim kupno przedmiotów od danej firmy. Mam nadzieję, iż pomogłem, pozdrawiam serdecznie.

Kolekcjoner

Posty: 21

 
Wiele osób polecało mi usługi firmy http://www.krigall.pl i w końcu się zdecydowałem na współprace z danym zakładem i jestem pod wrażeniem, wszytko jak na razie jest cudownie, nie ma żadnych kłopotów, wszystko dostarczane jest na czas.

Polecam serdecznie.

Jasioneczek

Posty: 16

 
Dzień dobry,

Od wielu lat posiadam firmę galwanizacyjną natomiast od niedawana korzystam z usług firmy http://www.krigall.pl, jak na razie jest niezawodna, jeszcze nigdy nie współpracowało mi się tak dobrze z firmą od której kupuję urządzenia galwaniczne. Jestem zachwycony, jak na razie nie mam na co narzekać.

Pozdrawiam.

Sebo

Posty: 18

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi gdzie kupujecie wanny galwaniczne?

Musze wymienić je w mojej firmie i chce kupić dobry jakościowo sprzęt. Będę wam bardzo wdzięczny jeśli zechcecie mi doradzić w danej sprawie.

Czekam z niecierpliwością.

Jacuś

Posty: 18

 
Witam, poszukuję firmy, jaka produkuje urządzenia galwaniczne, zależy mi na zakupie wanien, wiórek oraz bębnów galwanicznych. Możecie polecić mi firmę, jaka będzie zaopatrzała mój zakład w niezwykle porządne jakościowo produkty? Mam nadzieję, iż mi pomożecie, bowiem sam nie wiem, jaką mam wybrać, z góry dziękuję.

wom_ww

Posty: 19

 
Witam serdecznie, niezwykle zależy mi na kupnie profesjonalnych urządzeń, posiadam firmę galwaniczna i koniecznie potrzebne są mi wiórki galwaniczne oraz wanny. Jeżeli możecie polecić mi firmę, która posiada porządnej jakości urządzenia to będę wdzięczny.

Abaddon616

Posty: 19