• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Czy zna ktoś dobrą firmę windykacyjną ?

Czy zna ktoś dobrą firmę windykacyjną ?

Cześć Wszystkim.

Od pewnego czasu mam kłopot z płatnościami ze strony kleintów, miałem firmę windykacyjną, jaka się jakoś sprawowała jednak od pewnego czasu sobie nie radzą. Może to dobry pomysł, aby wynająć inną firmę, jaka się lepiej tym zajmie.. jestem w kropce i bez pieniędzy.

b.one

Posty: 10

 
Kurcze tak to właśnie jest.. zaufaj ludziom i da jim trochę wolności to cię kopną w d* :/ wiem jak to jest natomiast ja załatwiam takie sprawy sameu, już się nauczyłem jak robić i co spisywać, żeby wszyscy było cacy i ustrzec się przed oszustami. No na nieszczęście Polacy to cwaniacy i nie zawsze w sensie pozytywnym. Wszyscy mają mało kasy i ja to rozumiem, natomiast żeby (mówiąc prosto z mostu) okradać siebie na wzajem? Ciężko pracowałem na to co mam i nie pozwalam już sobie na jakieś szachrajstwa, wierzę, iż też dasz radę. Mariusz

CAUCHETWERE

Posty: 16

 
Jejku..

chciałabym Ci niezmiernie pomóc, zapewne sporo ci wiszą i przez to masz nei tylko kłopoty finansowe ale i sporo stresu, natomiast stres sprawia sporo chorób. Ja będę trzymam mocniutko kciuki za ciebie, aby ci się tam wszystko wyjaśniło. Mój wujek też nieraz trafia na osób, którzy nie chcą płacić, ale on prowadzi serwis aut (i robi to dobrze) i po prostu jak ktoś nie chce płacić to autem nie wyjedzie. Ja nie wiem częstokroć ludzie się zgadzają na cenę natomiast później nagle cena im się nie podoba, albo zaczynają negocjować jakoś ostro. :/

Kuniarz

Posty: 14

 
Jak szukasz windykacji to ja mogę polecić firmę, z jakiej ja korzystam, bowiem jestem usatysfakcjonowany i zciągneli faktycznie sporo długów z moich nierzetelnych partnerów i klientów. Mój biznes jest wielopoziomy, dlatego jeden brak wpłaty wstrzymuje cały proces, a co za tym idzie mam gigantyczne opóźnienia, aktualnie się tym nie martwię i po prostu zostawiam czarną robotę komuś innemu ;) czasami ich podziwiam jak oni sobie z tym wszystkim radzą, boj a bym nie umiał. www.prestige-incasso.pl tu masz formularz kontaktowy do nich.

Max Pejnn

Posty: 21

 
Dzień dobry, ja też miałem problem z tego typu osobnikami, którzy pomimo zadowolenia z podpisania umowy i co najlepsze zadowoleni także ze współpracy nie chcieli płacić ustalonej poprzez nas szybciej ceny na jaką też się zgadzali. Jat ego po prostu nie pojmuję, niemniej jednak już się tym tak nie przejmuję, albowiem właśnie wynajęłem taką firmę, która za mnie ściga oszutów. www.prestige-incasso.pl to jest ich strona, firma jest z Łodzi, niemniej jednak obsługują całą Polskę.

Gorąco trzymam kciuki żebyś wyszedł na swoje.

1AdamoSk

Posty: 13