• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Testy do służby więziennej, co jest potrzebne?

Testy do służby więziennej, co jest potrzebne?

Witam serdecznie. Gdzie zdobędę testy Multiselect, które przybliżą mnie do pracy w policji? Dajcie link do jakiegoś sprawdzonego sklepu.

tuba34

Posty: 16

 
Hej. Mój znajomy niedawno zdawał testy na przewoźnika i był zszokowany ogromem wiedzy, którą musiał posiąść, aby zakończyć formalności i móc świadczyć własne usług transportowe na terenie różnych krajów. Przyznał szczerze, iż jeszcze nigdy nie miał do czynienia z tak wymagającym testem, który zdał rzecz jasna pozytywnie.

Limwe45

Posty: 17

 
Hejka.
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że testy na przewoźnika obejmują tak dużo sfer. Musiałem posiąść pomiędzy innymi podstawową wiedzę z zakresu prawa finansowego, kredytów oraz tworzenia dokumentacji i obowiązujących procedur celnych.

Pamiętajcie, że niesłychanie istotne jest to, aby testy były aktualne, bowiem w przeciwnym razie Wasz wysiłek pójdzie na marne.

Warszawiak

Posty: 19

 
Cześć.

Prawie 800 pytań i odpowiedzi musiałem przyswoić, gdy zdawałem testy na celnika. Czasami zagadnienia były bardzo proste, a czasami niesamowicie uciążliwe, gdy dotyczyły np. prawa podatkowego oraz prawa administracyjnego. Warto, aby nabyte testy do nauki były aktualne.

Jacuś

Posty: 18

 
Witam.

Aktualne testy do policji można zdobyć choćby zamawiając je przez Internet. Niekoniecznie dobrym pomysłem wydaje mi się ich zakup od kogoś innego, bo mogą być to przestarzałe materiały, np. z zeszłego roku. Ja swoje testy zamówiłem tutaj: http://www.odpowiedzi.com.pl/10-testy-do-policji.html.

mikuser

Posty: 22

 
Hej. Miałem problemy, gdy przedmiotem mojego zainteresowania były testy na przewoźnika. Musiałem podchodzić do nich trzykrotnie, aby zakończyć pozytywnym wynikiem, bowiem okazały się bardzo ciężkie. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nie byłem sam, bowiem większość zdających miała kolejne podejście :)

Renifer87

Posty: 20

 
Hej. Aktualnie codziennie odpalam testy do straży granicznej, bo mam świadomość terminu egzaminów, jakie zbliżają się wielkimi krokami. Przyznam, że trzeba mieć gigantyczną wiedzę na temat funkcjonowania administracji publicznej, znać odpowiedzi na pytania w obcych językach, a także poradzić sobie ze skomplikowanymi testami psychologicznymi.

Nowa

Posty: 19

 
Witam. Kilka miesięcy temu zdawałem testy na certyfikat księgowego i ich poziom trudności stał na bardzo wysokim poziomie. Nie mam wątpliwości, że gdybym nie zarwał kilku nocek, aby się nauczyć kompletnie wszystkiego to bym poległ. Z resztą ta wiedza przyda się już wkrótce :)

Kasiulak23

Posty: 19

 
Witam serdecznie. Niektórym dużo trudności sprawiają testy na celnika. W mojej opinii (sam niedawno zdawałem te testy) nikt nie powinien mieć problemu, jeśli poświęci odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z pytaniami i odpowiedziami, które wcale nie są skomplikowane.

BenK000

Posty: 25

 
Witam. Niezmiernie przydatne okazały się Wasze porady, jakie traktują na temat tego, jak wyglądają testy do służby więziennej. Nie mam wątpliwości, iż bez Waszej pomocy w żadnym stopniu nie poradziłbym sobie z właściwym przygotowaniem do testu i jego pozytywnego zaliczenia.

Trener

Posty: 21