• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

agencja pracy niemcy, polecicie ?

agencja pracy niemcy, polecicie ?

Poszukuje propozycji pracy za granicą dla wykwalifikowanych pracowników. Jestem ślusarzem i chciałbym odszukać prace, która da mi większe zarobki. Nie wiem tylko czy sam będę w stanie sobie poradzić poza granicami kraju?

kondziu

Posty: 2

 
Znalazłem bardzo dużo ofert pracy w Niemczech na stronie agencji pracy https://besthillwork.eu. Znajomi jeżdżą z nimi i mówią, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Mariusz

Posty: 4

 
Korzystałem z agencji pracy niemcy i jestem zadowolony. Skontaktowałem się z nimi, a oni bardzo szybko przygotowali dla mnie różne oferty. Szybko coś znalazłem. Byłem na to przygotowany i spakowany, dlatego po kilku dniach byłem już w pracy w Niemczech.

dublerek56

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o pracę ślusarza w Niemczech to oferty czekają. Najwięcej ma ich agencja pracy i myślę, iż na początek dobrze byłoby się z nimi skontaktować, albowiem we wszystkim pomogą.

mazi1991

Posty: 5

 
Pracy szukałem sam, ale to wcale nie jest takie proste. Jeśli ktoś chce pracę w Niemczech i to jego pierwsza praca to lepiej polegać na kimś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Łatwiej wtedy to wszystko sobie załatwić.

21gregorek

Posty: 27

 
Mam pracę sprawcza w Niemczech i takich zarobków nigdy bym w Polsce nie otrzymał. Połowę tego może tak. Robię sobie kolejne uprawnienia, bo chce zarabiać jeszcze więcej. Podoba mi się taka praca, bo chociaż ktoś docenia to, co się robi. W Polsce bywa z tym na nieszczęście niezwykle różnie. Pakujcie się i jedźcie do pracy w Niemczech.

Michaś

Posty: 21

 
Raczej ze odnalezieniem propozycji pracy za granicą to kłopotów nie ma. Oczywiście wyższe zarobki są dla tych ludzi, które mają kwalifikacje. Niemczy czy Holendrzy właśnie takich zatrudniają i płacą im rzeczywiście wiele pieniędzy.

Lalka

Posty: 14

 
Osoby szukające pracy w Niemczech bez kłopotów coś znajdą. Trzeba poszukać w internecie albo, jeśli ktoś nie czuje się na siłach to kontaktujemy się z agencją pracy. Rozwiązań jest niezwykle dużo, dlatego bez kłopotów coś się znajdzie. Pamiętać należy tylko o tym, że trzeba znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Programista

Posty: 20

 
Osoby szukające pracy w Niemczech bez problemów coś znajdą. Trzeba poszukać w internecie albo, jeśli ktoś nie czuje się na siłach to kontaktujemy się z agencją pracy. Rozwiązań jest bardzo dużo, dlatego bez problemów coś się znajdzie. Pamiętać należy tylko o tym, że trzeba znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Różyczka

Posty: 2

 
Ofert zawsze jest wiele. Z tym, że dziś Niemcy stawiają, na jakość. To, wobec tego można znaleźć tam pracę dla osób, jakie są wykwalifikowane. Takie osoby mogą zarobić niezwykle wiele pieniędzy. Tym bardziej, że wszystko liczone jest w euro. Mam paru znajomych, którzy od lat siedzą w Niemczech i nie narzekają.

Gruszek2

Posty: 7