• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Faszetki wodoodporne

Faszetki wodoodporne

Dzień dobry.

czy saszetki wodoodporne to dobry zakup, czy są one przydatne? Kompletuje wyprawkę dla mojego dzidziusia i się nad nimi zastanawiam.

Asia

Posty: 15

 
Hej. Ja w sytuacji deszczu to szukam jakiegoś schronienia. Lecz zdaje sobie sprawę z tego że może nie zawsze się to udać, więc może warto zakupić takie odporne na wodę pojemniki.

transerwis

Posty: 26

 
Dzień dobry. ja szczerze pochwalam rodziców którzy już z maleńkim dzieckiem spędzają czas na świeżym powietrzu. Dziecko musi od razu przywyknąć do otoczenia.

Współczuje dzieciom które są zmuszone do przebywania na okrągło domu.

b.one

Posty: 10

 
Cześć. Ja to rozumiem cudownie i odkąd trafiłam na link http://www.aktywnyrodzic.pl/pl/c/FOTELIKI-ROWEROWE-DLA-DZIECI-PRZEDNIE/69 nie mam już żadnego problemu z takimi zakupami.

tasdefleja

Posty: 22

 
Cześć. ja myślę że możesz pomyśleć o takiej specjalnej przyczepce dla dziecka do roweru. Ja sama taką posiadam. Mąż jedzie z przodu i ciągnie tą przyczepkę a ja z tyłu obserwuje co robi dziecko, czy jest bezpieczne, czy się coś nie dzieje.

Abaddon616

Posty: 19

 
Dzień dobry. jest bardzo wiele sklepów z takim sprzętem jednak trzeba się zastanowić jakimi się kryteriami chce kierować przy wyborze, czy ceną czy jakością.

dspk666

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Mi się problem z zakupem rozwiązał sam jak trafiłam na link http://www.aktywnyrodzic.pl/pl/c/PRZYCZEPKI-ROWEROWE-WEEHOO-I-GO/70. już dalej nie musiałam szukać bo znalazłam w tym sklepei przyczepkę i inne elementy wyposażenia które mi się przydały i służą nam do dziś podczas wypraw rowerowych całej mojej kochanej rodzinki.

HiT92

Posty: 18

 
Hej. Ja także jestem zwolenniczką jak najdłuższego przebywania dzieci na świeżym powietrzu. Teraz gdy jest tyle ścieżek rowerowych, można spokojnie robić długie wycieczki. Dziecko zawsze chętnie się na nie wybiera i bardzo ciekawi je nowe otoczenie.

MacieqLeo

Posty: 25

 
Cześć. To gdzie i którą szczoteczkę zakupić? Czy kierować się firmą czy ceną?

Pomóżcie albowiem ja jestem w kropce!!!

Budowlaniec

Posty: 26

 
Cześć. To gdzie i jaką szczoteczkę kupić? Czy kierować się firmą czy ceną?

Pomóżcie albowiem ja jestem w kropce!!!

mobista

Posty: 18