• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Jak reagować na problemy z potencją w stosunkowo młodym wieku. Skończyłem 33 lata i coś nie gra, a nie bardzo wiem, w jaki sposób działać dalej.

Posty: 2

 
Tylko raz na dobę bierz, bo się zamotasz w innym przypadku, głowa zacznie boleć. Jak to wchodziło to ludzie normalnie imprezy z farmakologią robili, które się kończyły częstymi ciążami.

propek1

Posty: 14

 
Po tabletkach na potencję możesz sobie wziąć uspokajające jakieś podstawowe, bardzo fajnie się organizm wtedy wycisza. Nie zapomnij o nawodnieniu przez cały dzień. W takie upały to lepiej się z takimi rzeczami bardzo pilnować.

omen100

Posty: 2

 
Tabletka to dobry pomysł, nawet pod kątem psychicznego placebo. Wiesz, że masz, ale nie musisz stosować, jeżeli nie masz pewności, co do seksu. A może po prostu lepiej się poczujesz z taką pewnością? U mnie to akurat działa.

Max Pejnn

Posty: 18

 
Syldenafil uwalnia ci po prostu tlenek azotu, przez to członek mocno rośnie krótko mówiąc. Jak bierzesz tabletki z podobnym składzie, na jakieś inne schorzenia to warto sprawdzić. Czasami jakieś niedociśnienie występuje, ale to raczej mały problem w porównaniu do wydajności farmakologii.

Dyduszek22

Posty: 5

 
Większość ulotek zaleca 50 mg syldenafilu, tego najpopularniejszego składnika Viagry, czy pochodnych, ale dla młodych to lepiej zacząć nawet od połowy tego i tak zadziała. Większość problemów z potencją leży w psychice.

annanna

Posty: 3

 
Mężczyznom nikt teraz nie pomaga i jesteśmy skazani na szukanie we własnym zakresie, ale całe szczęście farmakologia działa doskonale, o czym samodzielnie się przekonałem kilka miesięcy temu. Warto sobie mały zapas zrobić.

Polerusik

Posty: 2

 
Ogarnij w https://pewnylek.pl/, bo nigdy tam zwrotu nie robiłem, a tabletek zjadłem dużo na przestrzeni ostatnich lat. Farmakologia dla mężczyzn klasy premium.

Jacuś

Posty: 18

 
Dobrze, że bez recepty, bo załamka, żeby prywatnie chodzić teraz i takie ceny płacić za zwykłe konsultacje.

figurka

Posty: 14