• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

apartamenty na sprzedaż Karpacz

apartamenty na sprzedaż Karpacz

Chciałbym zainwestować w jakieś apartamenty w górach, które będzie można całorocznie przeznaczać na wynajem dla turystów. Jeśli ewentualnie możecie coś podpowiedzieć, gdzie ewentualnie można takich apartamentów szukać, gdzie można liczyć na sensowną ofertę w tym zakresie to dawajcie znać, chętnie z podpowiedzi skorzystam.

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Ja zdecydowałem się ostatecznie jednak na apartament pod krótkoterminowy wynajem dla turystów i tutaj dokładnie na Karpacz i Panoramę Karkonoszy (https://www.panoramakarkonoszy.pl/). Oferta naprawdę wypada u nich super jeśli chodzi o oferowane mieszkania. Lokalizacja z widokiem na góry więc potem pod kątem turystów wydaje mi się, żę to będzie faktycznie super propozycja i nie będzie problemów ze znalezieniem najemców.

Gabat

Posty: 6

 
Moim zdaniem dobrym wyborem będzie oferta przygotowywana przez Panoramę Karkonoszy, gdzie faktycznie można liczyć na bardzo dobrze przygotowane propozycje i spory wybór mieszkań. Apartamenty w różnych wielkościach więc można się na różną inwestycję zdecydować. Jeśli chodzi o lokalizację to bardzo dobra pod kątem późniejszego wynajmowania wiec będzie też szansa na dobre zarobki.

matckhew

Posty: 2

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o ofertę https://www.panoramakarkonoszy.pl/ to wypada super, udało mi się kupić tam dwa apartamenty i przy tej lokalizacji mam nadzieje, że ta stopa zwrotu będzie np. pozytywnie wychodzić. Sama lokalizacja jest tam ekstra z widokiem na góry w dobrym miejscu w Karpaczu więc wydaje mi się, że pod tym kątem faktycznie nie będzie problemu ze znalezieniem turystów, którzy będą chcieli wynająć.

Mariusz

Posty: 21

 
Moim zdaniem taka kluczowa kwestia to szukanie dobrej lokalizacji apartamentu. Już niezależnie od tego czy będą to góry czy morze to jednak najważniejsze, żeby apartament był gdzieś blisko tych największych w danym terenie atrakcji, to dzięki temu również łatwiej go będzie wynająć. Więc warto moim zdaniem mieć to na uwadze jeśli chcesz taką inwestycję poczynić.

Phylu

Posty: 4

 
Trzeba liczyć się z tym, że jeśli chodzi o mieszkania w miejscowościach turystycznych to faktycznie można obecnie liczyć na sporo ofert, dość licznie się w takich miejscach buduje obecnie różnego rodzaju apartamentowce. Dlatego jeśli ktoś bliżej się temu przyjrzy to wydaje mi się, że spokojnie coś tam sensownego będzie w stanie wśród tych ofert dla siebie wybrać.

Dworniok00

Posty: 2

 
Ja mam dwa mieszkania w Sudetach, w Szklarskiej i Piechowicach i ogólnie jestem zadowolony. Sporo turystów się tam pojawia, oczywiście trzeba trochę przy tym pilnować, ale faktycznie można liczyć na to, że to opcja, która fajnie się sprawdza i warto się na to zdecydować. Na pewno jeśli chodzi o możliwości zarobkowe to będzie wypadać lepiej niż mieszkania wynajmowane długoterminowo.

Olekk

Posty: 14