• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

producent stołów warsztatowych, szukam

producent stołów warsztatowych, szukam

Znacie jakiegoś producenta stołów warsztatowych, który ma przygotowana ofertę w Internecie? Dajcie mi znać, kto to taki?

Dzidzia

Posty: 1

 
Trudno byłoby sobie wyobrazić warsztat, który ma zwykłe szafki. Tutaj konieczne są szafki wytrzymałe na korozję, lecz i na ciężar. Weźmy pod uwagę, iż klucze ubrudzone smarem i innymi środkami chemicznymi niszczą wszystko. Im doskonalszy materiał tym wielkiej wystarczą takie meble, zatem warto za nie nawet wiecej dopłacić.

Julian

Posty: 4

 
Duży wybór stołów warsztatowych od producenta znajdziecie na https://www.chudmet.pl/produkty/stoly-warsztatowe/. Sam korzystałem z tej oferty i jestem faktycznie niezmiernie usatysfakcjonowany.

alibabuś45

Posty: 3

 
W warsztatach widziałem różne takie meble i mnie się podobają. Tylko, że trochę to kosztuje i na razie zostawię to, co mam u siebie. Może kiedyś się na takie meble zdecyduje?

xacax

Posty: 8

 
W warsztatach widziałem inne takie meble i mnie się podobają. Tylko, że troszkę to kosztuje i na razie zostawię to, co mam u siebie. Może kiedyś się na takie meble zdecyduje?

Nargil

Posty: 25

 
Korzystałem już z wielu ofert, ale nigdy jakoś nie miałem szczęścia. Może trafiam na niewłaściwych producentów? Na pewno cena ma znaczenie, ale jakoś nie chciało mi się wydawać dużo pieniędzy na meble warsztatowe.

Filtry2014

Posty: 9

 
Jeśli komuś zależy nam tym, aby nie bawić się ciągle w wymianę szafek albo ich malowanie to wybiera produkt oryginalny. Proszkowe malowanie najlepszymi farbami daje rzeczywiście super efekty. Od lat mamy takie meble i nic złego się z nimi nie dzieje mimo trudnych warunków.

Andzia

Posty: 19

 
Zrobiłem sam tablicę narzędziową metalową, ale następnym razem wolałbym kupić coś gotowego. Trzeba na to wiele czasu, a nie każdy go przecież ma.

Marti

Posty: 5

 
Stół zrobiłem sobie sam, ale trochę zabiegów przy tym było. Podobają mi się stoły i szafki w jednym. Wystarczy trochę miejsca i mamy meble niesłychanie funkcjonalne, a w warsztacie właśnie na tym nam niesłychanie zależy.

Wielki Duch

Posty: 11

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty. W ten sposób można dopasować coś do warsztatu czy garażu. Mamy różne wymagania, zatem producent to najlepsza opcja. Mamy wgląd w całą ofertę, którą potem odszukamy w sporo sklepach i trzeba wtedy zapłacić za to wiecej.

danewe

Posty: 5