• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

złamanie kompresyjne kręgosłupa, poszukuję!

złamanie kompresyjne kręgosłupa, poszukuję!

Witam, czy wiecie może, czy wypłacają odszkodowania za połamane żebra, jakie wystąpiły po przypadku autobusowym? Jeśli tak, to do kogo najlepiej się zgłosić?

WacDEC

Posty: 3

 
Złamanie kostki bocznej musi być bardzo bolesne. O odszkodowanie na pewno możesz się starać, musisz popytać w ubezpieczalni.

Krakus

Posty: 21

 
Dzień dobry, jeżeli chodzi o odszkodowanie za złamanie obojczyka to polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą, która pomoże Ci wyegzekwować wysokie odszkodowanie. Jeżeli było to coś poważnego możesz starać się o zadośćuczynienie. Tiutaj masz linka do tej kancelarii https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/2019/07/22/zlamanie-obojczyka-odszkodowania-powypadkowe/.

miko_poz

Posty: 11

 
Witam, powiem Ci, iż za pęknięte żebro można dostać duże odszkodowanie. Jednakże pożądane byłoby wziąć sobie firmę, która umie wynegocjować większą kwotę. Na rynku jest mnóstwo kancelarii odszkodowawczych.

pawel-2910

Posty: 5

 
Nawet jeśli wystąpił tylko wstrząs mózgu to masz prawo walczyć o wysokie odszkodowanie. Na Twoim miejscu zacząłbym współpracować z kancelarią odszkodowawczą.

Anno Domini

Posty: 7

 
Pęknięta kość śródstopia może się długo zrastać. Na pewno będziesz potrzebował rehabilitacji. Jesteś sportowcem, więc treningi będziesz musiał sobie na pewno odpuścić na jakiś czas.

Phylu

Posty: 6

 
Powiem Ci, iż złamane żebro i leczenie nie jest bardzo skomplikowane. Jeżeli jest to jedno żebro to trzeba wiele odpoczywać i niedługo wrócisz do pełnej sprawności.

francuzz

Posty: 4