• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

nawozy do roslin

nawozy do roslin

Hej, jakie obecnie nawozy stosujecie u siebie na działkach? Jestem po przerwie jeśli chodzi o uprawę ogródka i tak się zastanawiam co obecnie warto wybrać, czy stawiać na klasyczne naturalne nawozy czy ewentualnie coś innego możecie polecić, co obecnie jest popularne i dobrze się sprawdza? Dawajcie jakieś podpowiedzi co do nawozów, które ewentualnie warto wybrać.

Lupusx

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/. Stosuje drugi sezon i rok temu mimo, że było sucho to właśnie jakoś z tym nawozem i podlewaniem udało się całkiem dobre plony uzyskać. Więc jak ktoś będzie szukał dobrego nawozu to uważam, że po ten produkt spokojnie będzie można sięgnąć i będzie się faktycznie bardzo dobrze sprawdzał.

cecylia

Posty: 16

 
Przede wszystkim poszukaj produktów, które będą uzupełniać braki węgla w glebie to wydaje mi się, że to jest bardzo często problemem jeśli chodzi o nasze gleby i ich jakość a to potem sprawia, że nie mamy odpowiedniego poziomu jeśli chodzi o jakość, która pozwoli na dobrą uprawę i tak dochodzi do sytuacji, w której plony potem nie są zadowalające, albo wegetacja jest mocno opóźniona.

Kitas

Posty: 3

 
W mojej ocenie jeśli chodzi o nawozy to mogę polecić https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/. Już dłuższy czas stosuje i uważam, że wypada w porządku. W niezłej cenie można kupić, obecnie jeszcze dodatkowo w promocji a sam skład jest faktycznie bogaty i daje dobre efekty przy uprawach. U mnie wegetacja około tydzień wcześniej jak stosuje ten nawóz.

hejhej00

Posty: 18

 
Dobra jakość jeśli chodzi o oferowane preparaty to przede wszystkim wybór tych produktów, które będą jak najbardziej naturalne, pozbawione będą chemicznych dodatków. W tym momencie oczywiście można liczyć na sporo takich propozycji, między innymi jeśli chodzi o takie nawozy, które mają pokaźną dawkę węgla.

wiesław11

Posty: 13

 
Zawsze najlepsze będą nawozy organiczne bo jednocześnie będą też najbezpieczniejsze, nie będzie obaw, że dostarczasz do roślin jakąś chemię. Poza tym dobry w składzie organiczny nawóz będzie w stanie kompleksowo uzupełniać brakujące składniki odżywcze w glebie i dzięki temu odżywienie roślin będzie wypadać bardzo dobrze więc warto po takie produkty po prostu sięgnąć.

Antekkk

Posty: 4

 
Obecnie w promocji jest dostępny Carbohumic (https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/) jeśli szukasz organicznego nawozu to możesz spróbować ten produkt kupić. Jeśli chodzi o poprawę warunków upraw to myślę, że będzie się dobrze sprawdzał i warto będzie po niego sięgnąć. Nie mam jakichś wielkich upraw na działce, ale na tyle co stosuje to jest ok, widać efekty a najważniejsze, że w składzie nie ma chemii.

ombre070

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/ to potwierdzam, że wzrost roślin jest bardzo dobry a cena nawozu nie jest wysoka więc w mojej ocenie faktycznie warto się na to zdecydować. W składzie bardzo dużo węgla organicznego pochodzenia więc można na spokojnie uzupełnić sobie w glebie ten pierwiastek, którego niestety w naszych ziemiach bardzo często brakuje.

francuzz

Posty: 4

 
Ja mam za sobą różne nawozy i jeśli chodzi o moje doświadczenia to obecnie chyba najlepiej na rynku wypada https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/. Produkt, który świetnie sobie radzi z uzupełnieniem w glebie węgla, którego w większości ziem w Polsce brakuje. Więc za to dla producenta duży plus, że dał radę tak dobrze właśnie pod tym kątem to zbilansować. Osobiście stosuje ten nawóz i polecam innym.

Gargamel5

Posty: 4

 
Zasadniczo jeśli chodzi o mnie to miałem różne nawozy, jednak zawsze staram się stawiać na coś naturalnego. Od jakiegoś czasu między innymi sięgam po https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/. Całkiem w porządku się sprawdza, wydaje mi się, że i wegetacja jest jakby kilka czy nawet kilkanaście dni wcześniej gdy stosuje ten nawóz. Obecnie jest w promocji więc jakbyś chciał spróbować to akurat obecnie warto kupić.

wawrzyn56

Posty: 5