• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pompa do RSM, proszę o pomoc

pompa do RSM, proszę o pomoc

Na już potrzebny mi jest zawór kulowy firmy Banjo, dlatego zwracam się do Was. Na pewno znacie się na tym lepiej i wiecie gdzie taki zawór można będzie zamówić? Cześć ma być oryginalna. Czekamy na proporcje.

Gucio

Posty: 1

 
Znam firmę, która zajmuje się filtrami Banjo. Można ich znaleźć na https://banjo-polska.pl/53-filtry-siatkowe. Wiele razy u nich kupowałem części i wszyscy moi znajomi z branży to robią.

FOTOhihi

Posty: 2

 
Jeszcze nie miałem okazji wymieniać filtrów w wiertnicy. Chętnie też się dowiem gdzie można takie zamówić. Nawet dokładnie nie wiem, co jaki czas się takie filtry wymienia? Muszę dokładnie przeczytać instrukcje do maszyny.

Namo

Posty: 26

 
Nie wiem dokładnie gdzie zamawia się takie filtry i zawory, bo u nas robi to serwisant. Przyjeżdża raz na kilka miesięcy i wszystko wymienia. Poprzez to wiertnica u nas działa bardzo dobrze. Maszyna jest po to żeby pracowała i żeby się spłacała, dlatego należałoby dbać o nią. Wówczas się odwdzięczy i można będzie na tym dużo zarobić.

BenK000

Posty: 24

 
Od sporo lat posiadam wiertnice i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupować czegoś nieoryginalnego. Po co ryzykować? Które będę miał z tego oszczędności? Przecież to potem i tak się na mnie zemści i będzie płacił za naprawy.

Miki

Posty: 16

 
Od wielu lat posiadam wiertnice i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupować czegoś nieoryginalnego. Po co ryzykować? Jakie będę miał z tego oszczędności? Przecież to później i tak się na mnie zemści i będzie płacił za naprawy.

dziobuś

Posty: 15

 
Wie jak szukać, jak sprawdzać ich pochodzenie. Potrafi również wyszukiwać niskie ceny, ale tylko za oryginalne części zamienne.

Alexxxi

Posty: 7

 
Jeśli stawia się na oryginalne zawory to wiadomo, że będą działać. Oczywiście kosztują więcej, ale czy to ma znaczenie? Mamy opryskiwacze czy wiertnice i to na siebie zarabia. To, dlatego takie urządzenia mają cały czas działać.

igorek

Posty: 3

 
Przez Internet zakupiłem części do opryskiwacza John Deere i jestem zaspokojony. Odszukanie oferty nie było ciężkie. Nie musiałem nigdzie jeździć, zatem dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Mam dużo pracy, zatem jeżeli tylko mogę to oszczędzam swój cenny czas.

Black_Riot

Posty: 2