• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Próba szczelności budynków, sprawdzona firma

Próba szczelności budynków, sprawdzona firma

Koledzy i koleżanki – ktoś może w ostatnim czasie robił sobie ocieplenie dachu w chałupie? Jaka technika docieplenia? Jaka firma?

Dersei02

Posty: 13

 
Naprawą izolacji w moim domu zajęła się firma Domino Izolacje (domino-izolacje.pl). Trafiłem do nich przez szwagra, który w swoim domu właśnie zakładał sobie docieplenie dachu z pianki poliuretanowej. Generalnie odczucia mam pozytywne. Fachowcy z doświadczeniem i wiedzą. Wszystkie prace przeprowadzili sprawnie, nie gryzmoląc się jak to niektórzy...:P

deamonix1

Posty: 16

 
W moim domu wykonano jakieś pół roku temu groźnie brzmiącą operację pod nazwą – natryskiwana hydroizolacja polimocznikowa :)) Zajęła się tym firma Domino Izolacje (domino-izolacje.pl). Ich mogę polecić jakby co. Duża wiedza teoretyczna i duża praktyka, przez co ekspresowo zajęli się izolacją.

Max Pejnn

Posty: 21

 
Prawdopodobnie będę jeszcze w tym miesiącu kogoś wołał do termowizji, żeby mi zrobił w budynku. Na razie sobie sprawdzam kto jest w miarę tani..:)

vocalset

Posty: 21

 
W tym roku na pewno zajmę się zaizolowaniem domu, bo już od dłuższego czasu widzę, że coś jest nie tak z tym dociepleniem, które mam zrobione. Mój błąd, bo zaraz po tym jak mi docieplili trzeba było przejechać się po ścianach z kamerką do termowizji i bym wiedział gdzie są jakieś przesmyki...

magic17

Posty: 13

 
Fachowcem od dociepleń nie jestem, ale dużo pozytywnych opinii słyszałem na temat poliuretanu, który może śmiało zastąpić styropian, albo wełnę mineralną. Takie opinie czytałem na serwisach poświęconych budowlance.

iDuri

Posty: 17

 
Mnie specjaliści tłumaczyli krok po kroku w czym lepsza jest pinka PUR niż inne izolacje. Po pierwsze posiada zdecydowanie wyższy opór cieplny, niż taki styropian, a po drugie nie nasiąka tak jak chociażby wełna. Dlatego zdecydowałem się na poliuretan. A docieplaniem zajęła się grupa Domino Izolacje (domino-izolacje.pl). Myślę, że cenowo trudno będzie znaleźć porównywalną ofertę.

Sinet

Posty: 19

 
U mnie izolacja została wykonana z wykorzystaniem poliuretanu i jest to bardzo dobre tworzywo do takich rzeczy. Nie nasiąka tak jak wełna, z upływem lat nie obwiesza się, inna rzecz to to, że nie utlenia się w podwyższonej temperaturze i nie jest łatwopalna.

Warszawiak

Posty: 19

 
Hej. Może polecicie jakąś dobrą hydroizolację? Co dobrze chroni przed wodą? Jaki materiał? Szukam informacji na ten temat i może w tym wątku, ktoś się wypowie kompetentny.

Matizi91

Posty: 17