• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

rezerwy na naprawy gwarancyjne, proszę o pomoc

rezerwy na naprawy gwarancyjne, proszę o pomoc

Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda wycena przedsiębiorstwa i u kogo możemy ją zrobić? Czy znacie firmy, które od lat zajmują się takimi sprawami? Zależy mi na renomowanych biurach aktuarialnych.

SZczecinek23

Posty: 1

 
Cześć, powiem Ci, że wycena firmy musi być sporządzona przez wykwalifikowanych aktuariuszy. Jeśli więc chcesz, aby wszystko było dobrze wykonane, skorzystaj z usług tego biura https://attuario.pl. Na ich stronie możesz zapoznać się dokładnie z ich ofertą.

hihi45hihi

Posty: 12

 
Wycena aktuarialna, musi być wykonywana przez licencjonowanych aktuariuszy, dlatego wybieraj biura, które mają wykwalifikowanych pracowników. Na różnych stronach możesz sobie zbadać opinie biura, które wybierzesz.

muzyczny55

Posty: 10

 
Jeśli prowadzisz dużą firmę, warto sprawdzić biuro aktuarialne, które będzie w stanie pomóc Ci przeanalizować lub wycenić aspekty materialne i niematerialne.

magnifann56

Posty: 20

 
Witam, jak pragniesz wykonać rezerwy na naprawy gwarancyjne, musisz odnaleźć biuro aktuarialno-finansowe. To właśnie oni są w stanie dokładnie przedstawić raport wyceny rezerw.

nero45

Posty: 22

 
Jeśli prowadzisz dużą firmę, należałoby zbadać biuro aktuarialne, które będzie w stanie pomóc Ci przeanalizować lub wycenić aspekty materialne i niematerialne.

mario72k

Posty: 12