• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie mogę dowiedzieć się czegoś o oleju CBD

Gdzie mogę dowiedzieć się czegoś o oleju CBD

Chciałem zacząć stosować jakieś produkty konopne, ale tak nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i ewentualnie może podpowiedzieć jak się za to zabrać, co ewentualnie wybierać. Ewentualnie może kogoś polecicie, kto się tym zajmuje i będzie mógł pomóc w ułożeniu terapii z produktami konopnymi.

miko_poz

Posty: 1

 
Efekty stosowania konopi w dużej mierze będą zależne od tego jaką terapię będzie się stosowało. Możliwości jest sporo, ale warto to faktycznie układać z kimś kto zna temat, jest w tym na bieżąco i będzie w stanie coś sensownego podpowiedzieć. To na pewno będzie istotne, by ułożyć taką terapię, która faktycznie będzie skuteczna w trakcie stosowania i da pozytywne efekty.

dublerek56

Posty: 5

 
Mam wrażenie, że konopiami sporo osób się interesuje, ale jednak ta wiedza jest jeszcze mała i znalezienie kogoś kto pomoże ułożyć taką terapię wcale nie będzie takie proste. Więc jak masz taką możliwość to staraj się podpytać, poszukać, by ktoś był w stanie jakoś tym pokierować. Ostatecznie od tego będzie też zależeć to jakie będą efekty stosowania konkretnych produktów.

Polaczek90

Posty: 4

 
Jak sam konopiami się nie zajmujesz a nie chcesz nic w ciemno brać to uważam, że tutaj świetnym specjalistą jest Pan Andrzej Andrew - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917, który z grupą laboratoryjną na FB się tym zajmuje. Mogą ułożyć taką terapię dla Ciebie, pod indywidualne oczekiwania i faktycznie to będzie szansa na to, by skutecznie zadbać o zdrowie. Jak dla mnie sensowna opcja, z której rzeczywiście warto będzie skorzystać.

foken

Posty: 4

 
Powoli ten rynek produktów konopnych faktycznie w Polsce idzie do przodu, ale jednocześnie cały czas też trzeba być na bieżąco z tym jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o stosowanie dawek konopi. Jakie konkretnie wybierać preparaty i w jakiej formie, bo to też jest zróżnicowane jeśli chodzi o to w jakiej formie konopie są sprzedawane.

Facio

Posty: 2

 
Moją terapię układał Pan Andrzej Andrew - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917 i jego grupa laboratoryjna. Ja jestem zadowolony ze stosowania produktów konopnych, ale faktycznie zgadzam się z innymi, że warto miec kogoś kto będzie w stanie taką terapię odpowiednio ułożyć i zaplanować. Dzięki temu będziesz miał ją pod siebie przygotowaną i też efekty stosowania takiej terapii możliwe, że będą dzięki temu jednak lepsze.

Anno Domini

Posty: 7