• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jakie przyczepy na kajaki

Jakie przyczepy na kajaki

Szukamy firmy, która ma w ofercie przyczepy na kajaki. Jesteśmy organizatorami spływów na Mazurach i chcemy się doposażyć nieco w takie przyczepy, bo temat zyskał obecnie na popularności i zapotrzebowanie na spływy jest spore. Jak macie sprawdzoną firmę to dajcie znać.

Elegancja23

Posty: 2

 
Ja mam za sobą już kilka wymienionych przyczep i jeśli chodzi o moje doświadczenia to mogę podpowiedzieć, że faktycznie, trzeba będzie to dobrze sprawdzić, żeby coś sensownego wybrać. Czasami drobne elementy decydują o funkcjonalności takiej przyczepy, więc jeśli będziesz chciał kupić to sprawdzaj różne oferty i wtedy ostatecznie coś kup.

Gumis

Posty: 7

 
Przy takich przyczepach, warto będzie zadbać o elementy, które ułatwią montaż kajaków czy koło naprowadzające, bo czasami, będzie trzeba taką przyczepę nieco przestawić bliżej kładki i zejścia
z kajaków, więc tak naprawdę takie elementy, które będą poprawiać funkcjonalność będą wskazane.

Laleczka

Posty: 10

 
Z doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o wykonanie przyczep to bywa różnie, niektórzy producenci nie dbają odpowiednio między innymi o to, by chronić kajaki przed uszkodzeniami w trakcie przewozu. Więc nim coś wybierzesz rzeczywiście warto, będzie to dobrze sprawdzić i szukać możliwie najlepszej dla siebie propozycji.

Komimya

Posty: 3

 
Podstawa to funkcjonalna przyczepa, dużo miejsca na kajaki, miejsce na wiosła i dodatkowo oczywiście zabezpieczenie dla kajaków ich skuteczna ochrona przed uszkodzeniami. Jeśli takie elementy będą zadbane to faktycznie taka przyczepa powinna się sprawdzić.

AGDDDy1

Posty: 8

 
Mam wrażenie, że jednak wiele osób, które kupują przyczepy nie do końca zwraca uwagę na to jak są wykonane, na ich funkcjonalność i potem zaczynają takiego zakupu żałować. Więc tak naprawdę jak będziesz chciał się na nią zdecydować to staraj się wybrać firmę, która się w takich przyczepach specjalizuje i zagwarantuje dobrą jakość.

Modniś

Posty: 21

 
U nas zmienialiśmy przyczepę dwa lata temu i się zdecydowaliśmy na trzy nowe przyczepy z oferty KMPolska, jeśli chodzi o wykonanie to faktycznie ok, nie ma problemu z dopasowaniem jeśli chodzi
o ich rozmiar i ilość kajaków jaka będzie mogła być przewożona. Spokojnie można wybrać sensowną opcję dla siebie.

Ciapek

Posty: 2

 
Staraj się sprawdzić różne dostępne przyczepy, zobacz jak to wygląda pod kątem cenowym, a poza tym wiadomo, jeśli chodzi o funkcjonalność to również będzie miało duże znaczenie, więc warto przemyśleć wybór, szczególnie, że nie będzie to mały wydatek, więc o tą odpowiednią jakość koniecznie będzie trzeba zadbać.

Black_Riot

Posty: 7

 
Oczywiście kluczowa, będzie funkcjonalność takiej przyczepy, szczególnie jeśli będzie na kilkanaście kajaków to będzie ważne to, jak jest wykonana, jak będzie można na niej umieścić kajaki, czy będzie miejsce na wiosła. Warto przy zakupie wszystkie te kwestie sprawdzić i wtedy wybierać najlepszą propozycję.

urszulka

Posty: 4