• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

busy do Anglii, poszukuję

busy do Anglii, poszukuję

Na co zwracać uwagę jak wybierając busa Polska Anglia, bo nie znam się na tym kompletnie? Na pewno cena ma znaczenia, niemniej jednak czy tylko to jest znaczące. Doradzicie mi coś, bo termin wyjazdu się zbliża, a nie wiem, co wykonać?

Fanatyk

Posty: 2

 
Polecam firmę http://busdoanglii24.pl, jaka oferuje busy Polska Anglia. Są naprawdę w tym bardzo dobrze. Dla stałych klientów mają upusty. Jeżeli nabędziemy bilety w obie strony to dadzą nam zniżkę. Dla mnie to super propozycja.

asulka33

Posty: 10

 
Kiedyś pokusiłem się i pojechałem własnym samochodem do Anglii. Już dzisiaj wiem, że to nie był najlepszy pomysł. Jednak lepiej wsiać do busa Anglia i mieć problem rozwiązany. Niczym się nie interesujemy poza jazdą.

krzysztofh

Posty: 24

 
Jeżdżę busami do Anglii i jestem usatysfakcjonowany. Mnie się podoba, bo można odpoczywać. Jadę, ale nie myślę o trasie. Tym zajmuje się kierowca i to już jego kłopot.

duduś33

Posty: 4

 
Wybierając firmę dysponująca busami Anglia trzeba będzie sprawdzić czy przed wyjazdami są one sprawdzone. Dlaczego ma to takie znaczenie? Wiemy, iż wtedy dojadą na miejsce.

dobrmmm

Posty: 15

 
Według mnie można na początek szukać tanich przelotów. Czasami się trafiają aczkolwiek nie jest to wcale takie bezproblemowe. Tym bardziej, jeśli to jakieś święta. Wtedy przewoźnicy robią wszystko, aby jak najwięcej na tym zarobić. Bus cenę ma cały czas taką samą.

gumisiek45

Posty: 19

 
Wybór busów do Anglii jest niezwykle dużo, zatem bez kłopotów każdy znajdzie coś dla siebie. Żądania można mieć inne. Te osoby, które maja spore doświadczenie wiedzą, iż bus winien być wygodny. Najlepiej żeby miał kapitańskie fotele, a do tego żeby miął klimatyzacje i możliwość oglądania filmów. Trasa jest niezwykle długa.

Laleczka

Posty: 3

 
Wybór busów do Anglii jest bardzo dużo, dlatego bez problemów każdy znajdzie coś dla siebie. Wymagania można mieć różne. Te osoby, które maja duże doświadczenie wiedzą, że bus powinien być wygodny. Najlepiej żeby miał kapitańskie fotele, a do tego żeby miął klimatyzacje i możliwość oglądania filmów. Trasa jest bardzo długa.

Kitas

Posty: 9

 
Ofert jest bardzo dużo. Firmy konkurują ze sobą i na tym my klienci zyskujemy. To, dlatego warto dokładnie sobie wszystko sprawdzić. Analizujemy oferty i wybieramy tę, która jest najlepsza. Dobrze jest zobaczyć zdjęcia floty, opisy tras i opinie ludzi, którzy z firmy korzystali. Wtedy będziemy już wiedzieli, co należy wybrać.

Klarcia34

Posty: 3