• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Duże rozmiary

Duże rozmiary

Moda plus size, jakimi zasadami przy wyborze takich ubrań się kierujecie i czy macie sprawdzone sklepy z pełnymi kolekcjami, bo znudziło mi się wyszukiwanie pojedynczych sztuk.

Miluśkooo34

Posty: 1

 
Spójrz na bardziej letnie kreacje https://ewex24.pl/kategoria/42/krotki-rekaw, mocno dopracowane moim zdaniem. 100% bawełna, kolorystyka letnia, młodzieżowa. Można się odmłodzić rzeczywiście. Zawsze uważałam, że kobietom plus size pasują kwiaty, groszki, wzornictwo geometryczne, jakieś kontrasty delikatnie i tam właśnie coś takiego masz w praktycznie każdym przypadku.

Komimya

Posty: 3

 
Nadprogramowe kilogramy to żadna szkoda dla mody tak naprawdę, bo możesz wyjść z bardziej odważnymi kreacjami, ewentualnie skorygujesz sobie z czasem gorsetem, bielizną wyszczuplającą.

Dzidzidek

Posty: 3

 
Też właśnie lubię ten sklep, bo praktycznie ciągle coś nowego wprowadzają i można się wypowiedzieć pod każdym produktem.

Ryszardzik3

Posty: 9

 
Tylko bawełna, ewentualnie lekko elastan w spodniach, żeby bardziej pasowały do sylwetki. Niestety różnie z tym bywa.

firunter

Posty: 9

 
Zadbasz o siebie, poczujesz się modnie to wróci energia to walki o sylwetkę, o siebie. Przerabiałam to, dlatego polecam właśnie podobne podejście.

Krzyś23

Posty: 7

 
Klasa ciuchy, nawet nie miałam pojęcia, że tak dobrze szyją. Wydaje mi się, że nawet lepsze niektóre od zwykłych kolekcji w standardowych sklepach odzieżowych. Może przeróbka, hmm? :)

namok

Posty: 7

 
No z takimi ubraniami to Panie nie mają się naprawdę czego wstydzić. Bardzo dziękuję za angażujący temat.

Olekk

Posty: 14