• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

zabezpiecz swój majątek

zabezpiecz swój majątek

Korzystacie może z programów służących katalogowaniu majątku tzw. ruchomego? Sporo mam biżuterii, trochę moje, trochę odziedziczone, myślę, że fajnie było to opisać szczegółowo i jakoś zabezpieczyć dane na kompie.

Marioleczka

Posty: 23

 
Żebym ja wiedział o takim programie to bym nie zakładał specjalnego zeszytu z takimi informacjami!! Gdzie takie programy są? Bo też by mi się przydał!

Nowa

Posty: 19

 
Witaj! Mój szwagier korzysta z takiego oprogramowania to się dowiem jak to się dokładnie nazywa i ile kosztuje. Dam znać, pozdrawiam.

Doamdor

Posty: 12

 
Myślałem kiedyś nad skatalogowaniem wszystkich dóbr jakie udało mi się zgromadzić, ale pomysł wyparował tak szybko jak się pojawił ;P Może do tej ideii jeszcze wrócę. Tymczasem spadam! Pozdrawiam!

Kasiulak23

Posty: 19

 
Moja kolekcja obrazów się rozrasta i może rzeczywiście jakoś sobie skataloguję co konkretnie już mi się udało zdobyć, hm, nie jest to taki głupi pomysł w sumie ;->

Wu

Posty: 22

 
A wiesz, że nie wiem co by tutaj doradzić. Miałem jakiś czas temu sobie taki program instalować na pececie, ale zrezygnowałem. Może jeszcze wrócę do tego pomysłu, bo przydałby się.

Laleczka4

Posty: 20