• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Reklama

Reklama

Chce wykonać reklamę przy kilku trasach w Wielkopolsce, tych bardziej ruchliwych i bardziej uczęszczanych. Szukam kogoś kto ewentualnie ma takie konstrukcje na wynajem, albo zajmuje się ich przygotowywaniem i montażem. Jeśli ktoś z Was ma taką reklamę i może podpowiedzieć jakiegoś wykonawcę to będę wdzięczny.

matus2609

Posty: 2

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o reklamę, która ma przynosić efekty to na ofertę http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/ można liczyć. Firma sama projektuje konstrukcje, betonuje, spawa, ogólnie kompleksowa oferta jeśli chodzi o wykonanie, ale także pomoc przy wyborze konkretnych rozwiązań, które dla firmy będą najlepsze. Czasami warto wprowadzić do takiej konstrukcji jakiś element, który ewentualnie będzie powodował interakcję i tym samym będzie wiadomo jak klient na to reaguje.

pawel253

Posty: 7

 
Istotne będzie między innymi wykonanie takiej konstrukcji odpowiednio pod kątem jakościowym, by była jak najbardziej trwała. Jednak cały czas będzie narażona na różne czynniki atmosferyczne więc faktycznie ta jakość będzie miała kluczowe znaczenie, żeby nie było problemu, że szybko taka reklama będzie uszkodzona.

Yuri20

Posty: 16

 
W przypadku http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/ masz tą gwarancje, że konstrukcje są wykonane z ocynkowanych materiałów, dzięki czemu ta jakość wypada faktycznie super i warto się na tą propozycje zdecydować. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam.

Worms

Posty: 12

 
Taka forma reklamowania związana z megaboardami przy drogach, to raczej opcja dla tych firm, które mają szerokie potencjalne spektrum klientów. To w mojej ocenie będzie jednak kluczowa sprawa, bo chodzi o taką reklamę, którą często będą widzieli przypadkowi odbiorcy i trzeba do nich trafić z przekazem. Jeśli ktoś ma szeroki zakres działalności to jest większe prawdopodobieństwo, że będzie wśród tych ludzi ktoś kto taką usługą lub produktem będzie zainteresowany.

Biudzibudzio

Posty: 3

 
Ostatnio zamawiałem taką konstrukcję z oferty http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/ i zdecydowanie polecam, firma z bardzo dużym doświadczeniem. Ja akurat montowałem swoją reklamę na własnej działce, natomiast oni też mają świetne propozycje jeśli chodzi o dostępne lokalizacje więc z ich propozycji też ewentualnie można skorzystać pod tym kątem. Szczególnie jak nie ma się swojej działki i chce się przygotować reklamę w różnych miejscach. Wtedy ten wynajem wypadnie lepiej niż kupno takiej konstrukcji.

MAx_elo

Posty: 6

 
Moim zdaniem jeśli chcesz robić na swoim terenie konstrukcję z dużą reklamą to wtedy faktycznie ten zakup będzie dobrą opcją. Natomiast jeśli masz coś takiego w planach, ale tak naprawdę chcesz się reklamować w miejscach z dala od firmy to wtedy nie ma to większego sensu i tutaj w grę raczej powinien wchodzić wynajem powierzchni na takich konstrukcjach w dobrej dla Ciebie lokalizacji.

Marys56

Posty: 7

 
Jeśli masz swoją działkę lub jakiś teren przy firmowym budynku, to w takiej sytuacji warto będzie poszukać firmy, która może realizować takie konstrukcje i wykonają ją pod Twoje zamówienie. Jak chcesz się reklamować gdzieś w okolicy swojej działalności to wtedy lepiej poszukać opcji wynajmu na takiej konstrukcji, która już jest gotowa.

Lupusx

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że przy wyborze takich nośników i form reklamowania się trzeba sobie dobrze przemyśleć co na takiej konstrukcji ma się znaleźć. Chodzi o to, by taka reklama była dobrze odbierana przez innych, by faktycznie była rozpoznawalna i zauważalna. Treści nie może tam być zbyt dużo, ale jednocześnie ta treść też musi być faktycznie z dobrym przekazem.

urszulla

Posty: 13

 
Ja zdecydowałem się ostatecznie na ofertę firmy Inteligentna Reklama (http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/) i mam dwie konstrukcje przy drogach krajowych i jedną przy autostradzie. Wynajmuje je z lokalizacji, które mieli dostępne od ręki, zamontowali mój baner i gotowe. Pod względem kosztów najlepsza na rynku oferta, natomiast dla mnie najlepszy jest fakt, że nie jest to moje, bo mogę z reklamy zrezygnować i nie mam problemu co zrobić z całą ta konstrukcją. Cała konstrukcja bardzo solidna, ocynkowana więc nie ma obaw, że ulegnie zniszczeniu.

edyta123

Posty: 11