• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

czesci do wind, jaka firma ?

czesci do wind, jaka firma ?

Czy znacie sklep, który oferuje części do wind załadowczych? Chodzi mi w szczególności o części do windy bar cargolfi. Jesteście w stanie polecić mi taki sklep?

Ryszardzik3

Posty: 1

 
Nasza firma kupuje części do wind z tego sklepu interentowego http://www.windyzaladowcze24.pl. Kiedyś byliśmy u nich stacjonarnie i część została wymieniona na miejscu. Jesteśmy zadowoleni z usług tego sklepu, więc spokojnie możemy wam go polecić.

Boss

Posty: 4

 
Najlepsza marka to zepro pompa do kipra. Ja mam części tego producenta już niesłychanie długo i jeszcze żadna z nich się nie popsuła. Jeżeli szukasz części do wind to kupuj tylko tej marki.

Lupusx

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o zepro pompa do kipra to znajdź sklep, który oferuje takie produkty najtaniej. W sklepach internetowych możesz również znaleźć części zamienne oraz części używane za bardzo niskie pieniądze.

piekniśś

Posty: 15

 
Platforma załadowcza się bardzo przydaje, jeśli posiadasz firmę transportową. Dzięki niej możesz szybko i sprawnie załadować, czy rozładować towar z samochodu. Możesz przejrzeć sobie inne oferty w internecie i odnaleźć windę porządnej marki.

sztandar

Posty: 21

 
Części do wind marki dhollandia są bardzo wysokiej jakości. Jest to bardzo znana marka w Polsce. Tego typu produkty najlepiej zamawiać w sklepach internetowych lub stacjonarnych.

Okolicc34

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o zepro pompa do kipra to znajdź sklep, który oferuje takie produkty najtaniej. W sklepach internetowych możesz również znaleźć części zamienne oraz części używane za niezwykle niskie pieniądze.

alibaba

Posty: 14

 
Wydaje mi się, że tobie pomoże tylko serwis wind stacjonarny. Jeśli wiesz która część Ci się zepsuła to możesz wybrać sklep internetowy.

czesiuuiu87

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że tobie pomoże tylko serwis wind stacjonarny. Jeśli wiesz jaka część Ci się zepsuła to możesz wybrać sklep internetowy.

Wygodniś22

Posty: 4