• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Legowiska dla psów, sklep on-line

Legowiska dla psów, sklep on-line

Witam. Wkrótce będę miał swojego psa wreszcie w domu, a więc podjąłem decyzję o urządzeniu mu legowiska.

Możecie zasugerować, jak ono powinno wyglądać czy to indywidualna kwestia i psu może nie spodobać się to, co mu przygotuję?

BenK000

Posty: 25

 
Dzień dobry.
Niedawno zdecydowałem się na zakup karmy dla psów arden grange, którą mogę z czystym sumieniem polecić, bo jest rzeczywiście bardzo dobra, co widzę po apetycie mojego pieska. Trudno było przekonać mi mojego psa do karmy, bo wcześniej jadł świetne mięsne przysmaki, ale serwowanie ich dla psa zrujnowałoby mnie bez wątpienia pod względem finansowym.

Adam 105

Posty: 23

 
Hej. Sprzątanie po psie traktuję jako swój obowiązek, dlatego nie rozumiem czemu niektórzy robią wielką łaskę, gdy zwróci się im uwagę, że nie postępują odpowiednio.

Co uważacie o zachowaniu takich osób?

nero45

Posty: 22

 
Cześć.

Niedawno kupiłam 5 smyczy dla psów w cenie 3 i chciałam wspomnieć Wam o takich częstych promocjach, jakie można znaleźć w ciekawych sklepach. Smycze tak czy siak się zużywają.

bienkus22

Posty: 16

 
Witam.

Ostatnio interesowałem trochę tematem karm suchych dla psów, ponieważ wkrótce do mojego domu trafi niespory szczeniak. Jakimi kryteriami powinienem się kierować podczas wyboru karmy suchej dla psa?

Czy nieodpowiedni wybór może mu w jakiś sposób zaszkodzić czy nie ma takiego ryzyka?

tefal100

Posty: 20

 
Witam.

Zawsze zagadką była dla mnie kwestia sprzątania po psie, a mianowicie jak wygląda. Teraz sama się przekonałam, że to nic głupiego, a zawsze zwracam uwagę wszystkim właścicielom psów, którzy nie podejmują odpowiednich kroków w celu sprzątania po swoim zwierzęciu.

Jasio

Posty: 16

 
Dzień dobry.
Zawsze martwiłam się o stan zdrowia członków mojej rodziny, a dzisiaj tak samo martwię się o zdrowie mojego psa, który jest u mnie dopiero od kilku dni. Wiem, że gigantyczne zagrożenie to pchły i kleszcze, a w związku z tym postanowiłam wybrać najlepszy środek na pchły i kleszcze dla psa.

Może polecicie coś konkretnego?

Zombisztajn

Posty: 21

 
Cześć.

Koleżanka mówiła mi ostatnio, że ważne jest odpowiednie zorganizowanie legowiska dla psów w naszym domu. Mam z tym spory problem, ponieważ zupełnie nie wiem jak zabrać się do tej czynności.

Możecie podpowiedzieć mi, jakimi zasadami powinnam się kierować, aby wszystko było OK?

dskoku

Posty: 17

 
Hej.

Miałem ostatnio styczność z karmą dla psów arden grange, jaką kupiłem dla mojego pieska. Jestem zadziwiony, w jakim tempie je serwowane mu przysmaki, a więc widocznie muszą stać na wysokim poziomie. Dzisiaj postanowiłem zmienić karmę na właśnie tą, bo chyba warto, skoro tak smakuje dla mojego psa?

Torbunie24

Posty: 18

 
Cześć.

Niedawno stanę się właścicielką psa, a więc chciałabym poznać jak najwięcej szczegółów, jeśli chodzi oto, w jaki sposób z nim postępować. Interesuje mnie między innymi kwestia, w jaki sposób wygląda sprzątanie po psie. Czasami widziałam, jak panie zbierały psie odchody w specjalne torebki z użyciem rękawiczki. Rozumiem, że to mój obowiązek?

Chcę się tylko upewnić.

Azazel412

Posty: 24