• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wąż zbożowy, gdzie kupię?

wąż zbożowy, gdzie kupię?

Konieczna mi firma, która proponuje węże do zboża. Byłoby dobrze gdyby taka firma miała przygotowane węże na wymiar, bo tak do końca jeszcze nie wiem jak to ma wszystko wyglądać. Polecacie mi kogoś, kto ma taką ofertę?

Fanatyk

Posty: 1

 
Nie widziałem jeszcze nic bardziej odpornego na ścieranie na węże PUR, wobec tego pożądane byłoby wydać na nie pieniądze. Firma przygotuje nam taki rozmiar, jakiego oczekujemy.

oooo_ooo

Posty: 12

 
Trzeba przyznać, iż wężami zbożowymi można wiele zdziałać. Łatwo się je przenosi z miejsca na miejsce. Waga ma tutaj znaczenie. Dobrze, iż ten lekki materiał jest jednocześnie bardzo wytrzymały. Na pierwszy rzut oka nie widać tego, ale jak się na tym pracuje to wszystko wygląda już znacznie lepiej. Należałoby to zamawiać.

Yuri20

Posty: 8

 
Bez problemów można odnaleźć firmę, która proponuje węże do silosów w porządnych cenach. Można dopasować grubość od dwudziestu do pięćdziesięciu centymetrów.

johncena67

Posty: 11

 
Korzystam z węża do zboża i jestem zadowolony. Jest na pewno lekki, bo to PUR i PCV. Myślałem, iż to szybko się zniszczy, ale jak pokazuje czas nic się z tym nie dzieje.

Wraczki333

Posty: 6

 
Kupowałem węża PUR w firmie https://agrowaz.pl. docinają wymiary i mają bardzo różne średnice w swojej ofercie, dlatego polecam kontakt z tą profesjonalną firmą. Zrobią wszystko żeby ich klient był bardzo zadowolony.

Klarka45

Posty: 15

 
Najlepiej jest się zainteresować wężami do ziaren i zgłosić się do firmy, która się tym, na co dzień zajmuje. Tam można wtedy dopasować długość i grubość węża zbożowego. To ma przecież bardzo duże znaczenie. Wpływa na wydajność i bezpieczeństwo wykonywanych prac.

Grzybeczek

Posty: 5