• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogrzewanie podłogowe proszowice, oferta

ogrzewanie podłogowe proszowice, oferta

Chcę zlecić montaż ogrzewania podłogowego w Niepołomicach jakiejś firmie, jaka ma w tym niezwykle duże doświadczenie. Jeśli polecacie kogoś, kto się tym zajmuje i mi pomoże to dajcie znać. Czekam na odpowiedzi.

Worms

Posty: 2

 
Mam nowoczesny dom i właśnie takie ogrzewanie. Mnie się podoba to, że po pierwszej w domu jest niezmiernie ciepło, a po drugie nie ma grzejników. Nawet te super designerskie grzejniki to jednak nadal grzejniki i potrafią zepsuć wygląd całego domu, a na to nie mogę sobie pozwolić.

Dworniok00

Posty: 2

 
Mnie specjaliści od ogrzewania podłogowego wmawiali, że jak się ma deski albo panele to nie można tego zamontować. Inna firma powiedziała, że wszystko się da zrobić i to zrobili.

codePerformance

Posty: 12

 
Niezmiernie dobrego hydraulika w Niepołomicach można znaleźć tutaj http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. Firma działa bardzo prędko i sprawnie. Pomagają w typowych pracach jak naprawa cieknącego kranu jak i mogą zająć się ogrzewaniem podłogowym.

cichoszek

Posty: 6

 
Większość osób montuje ogrzewanie podłogowe, bo jest o wiele bardziej estetyczne. Nie ma tyle pyłu i kurzu, a do tego nie trzeba się martwić grzejnikami na ścianach.

Hoteowo24h

Posty: 2

 
Mnie ogrzewanie podłogowe bardzo odpowiada, ale trzeba zlecić jego położenie komuś, kto ma naprawdę bardzo duże doświadczenie. Inaczej można mieć poważne problemy. Tym bardziej, jeśli położymy na wierzch płytki.

grzelu11

Posty: 3

 
Montowali mi ogrzewanie podłogowego w Nowym Brzesku i jestem zadowolony. Sezon za mną, a opału poszło o wiele mniej. Oszczędności są naprawdę bardzo duże, dlatego warto było.

tyuMer

Posty: 5

 
Znajomy miał ogrzewanie podłogowe i narzekał, ale z tego, co pamiętam to mu coś tam źle podłączyli. Budując dom zdecydowałem się na zwykłe ogrzewanie na grzejnikach, bo nie chciałem po prostu ryzykować.

Lupusx

Posty: 3

 
Pożądane byłoby sobie porównać koszty związane z tradycyjnym ogrzewaniem na grzejniki, a z tym podłogowych. Piec, który jest niezbędny do ogrzewania podłogowego może mieć 45 stopni temperatury, a jak chcemy mieć grzejniki to trzeba jeszcze te dwadzieścia stopni Celsjusza dołożyć. Widać, co się bardziej opłaca?

namok

Posty: 7

 
Zlecałem położenie ogrzewania podłogowego w Krakowie wyspecjalizowanej w tym firmie. Doradzili mi bardzo rzetelnie, co zastosować i od dawna jestem zadowolony z użytkowania ogrzewania. Lepiej jest zapłacić więcej, ale przynajmniej mamy pewność, że wszystko działa.

tigra32

Posty: 13