• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jakie przyczepy na kajaki

Jakie przyczepy na kajaki

Szukamy firmy, która ma w ofercie przyczepy na kajaki. Jesteśmy organizatorami spływów na Mazurach i chcemy się doposażyć nieco w takie przyczepy, bo temat zyskał obecnie na popularności i zapotrzebowanie na spływy jest spore. Jak macie sprawdzoną firmę to dajcie znać.

Gracjaa4

Posty: 1

 
Czasami są jakieś oferty od firm, które robią przyczepy na kajaki i najczęściej wygląda to tak, że są one faktycznie jakościowo na dobrym poziomie, natomiast spotkać można też takie oferty, gdzie jakaś firma liczy na to, że będzie to szansa na szybki dobry zarobek i proponują takie właśnie przyczepy zrobione czasami niedbale i się okazuje, że np. nie ma zabezpieczeń przed uszkodzeniami.

brygida

Posty: 14

 
Mam wrażenie, że sporo osób chce z takimi przyczepami się na rynku pojawić szczególnie przed sezonem, ale jeśli chodzi o jakość, to różnie to wygląda i może być tak, że niby ktoś proponuje ofertę przyczepy na kajaki, a okazuje się, że to produkt, który jedynie imituje profesjonalna przyczepę. Tego lepiej unikać.

WielkiBO

Posty: 6

 
Osobiście radziłbym szukać jakieś oferty od takich firm, które mają przyczepy zabezpieczone, funkcjonalne i będą gwarantowały zastosowanie elementów, które będą stanowić zabezpieczenie dla transportowanych kajaków. Takie zabezpieczenia, które mają chronić przed uszkodzeniami będą miały duże znaczenie przy wyborze.

Dziadek

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o przyczepy to w teorii jest tego sporo na rynku, ale w praktyce jak sam się bliżej przyjrzałem i szukałem nowej przyczepy na kilkanaście kajaków to się okazało, że znalezienie czegoś sensownego w ogóle nie było takie proste jak to producenci reklamowali, więc nim coś się kupi faktycznie trzeba dobrze sprawdzić jak to wygląda.

Laleczka

Posty: 8

 
Ja mam za sobą już bardzo wiele różnych opcji, jeśli chodzi o przyczepy na kajaki i wydaje mi się, że jednak niewiele firm w Polsce ma na tyle dobrze przygotowaną ofertę, że te przyczepy są godne uwagi. Więc przed zakupem faktycznie staraj się sprawdzić dobrze jak to wygląda, po jaką propozycję ewentualnie warto sięgnąć.

opanik44

Posty: 12

 
Faktycznie powoli trzeba się do sezonu przygotowywać, jeśli będziesz chciał zamówić przyczepę, która, będzie indywidualnie dla Ciebie wykonana to już ten czas, żeby się rozglądać. W sumie jak majówka będzie ładna to już ten moment, gdy pierwsze spływy będzie można przygotowywać, więc warto wcześniej o przyczepie pomyśleć.

HARY1953

Posty: 4

 
Staraj się sprawdzić różne dostępne przyczepy, zobacz jak to wygląda pod kątem cenowym, a poza tym wiadomo, jeśli chodzi o funkcjonalność to również będzie miało duże znaczenie, więc warto przemyśleć wybór, szczególnie, że nie będzie to mały wydatek, więc o tą odpowiednią jakość koniecznie będzie trzeba zadbać.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o mnie to najbardziej bym polecał szukanie tych przyczep, gdzie montaż kajaków będzie łatwy, a jednocześnie elementy metalowe będą dodatkowo pokryte gumą, ponieważ dzięki temu funkcjonalność takiej przyczepy będzie lepiej wypadać, kajaki w trakcie przewożenia będą zabezpieczone dodatkowo przed porysowaniem i innymi uszkodzeniami.

Lalka

Posty: 15

 
Nasze doświadczenia z przyczepami z oferty KMPolska (https://kajakowe.przyczepy.kmpolska.pl)
są bardzo pozytywne. Przyczepy w różnych wielkościach, wygodnie, można sobie je pod siebie dopasować, wykonanie na wysokim poziomie. Poza tym cenowo bardzo konkurencyjna oferta
w stosunku do innych firm, które również podobne konstrukcje chcą oferować.

Ptaszek

Posty: 8