• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Polecacie czy odradzacie odstraszacze na myszy?

Polecacie czy odradzacie odstraszacze na myszy?

Dzień dobry,

gdzie kupię sprzęt do odstraszania myszy. Zależy mi na znalezieniu sklepu, w którym znajdę odstraszacz w stu procentach sprawny. Czekam na odpowiedzi z niecierpliwością, z góry za nie dziękuję.

Laleczka

Posty: 18

 
Wiele osób doradzało mi abym kupiła sobie odstraszacz na gryzonie, jednak ja twierdzę, że to strata pieniędzy. Możecie powiedzieć mi czy macie coś takiego i czy jest skuteczne? Chce mieć pewność, że nie kupuję byle czego. Zależy mi na szczerych wypowiedziach.

Z góry dziękuję.

1AdamoSk

Posty: 13

 
Możecie powiedzieć mi gdzie kupię dobrej jakości odstraszacz na myszy?

Zależy mi na jakości, wobec tego tak niezwykle zależy mi na waszych wypowiedziach, nie chce wydać pieniędzy na darmo. Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie odpowiedzi i porady. Jest to dla mnie ważne, albowiem koniecznie musze przegnać mysz z domu. czekam z niecierpliwością na wszelkie odpowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam.

marq

Posty: 21

 
Niezmiernie pilnie poszukuje sklepu z odstraszaczami na gryzonie. Od pewnego czasu mam z nimi problem i niesłychanie chcę się ich pozbyć z domu. będę wam wdzięczna jeżeli polecicie mi sklep, w którym znajdę w stu procentach skuteczny odstraszacz, który pomoże uporać mi się z danym problemem.

Czekam na wszelkie informacje z niecierpliwością.

nbd

Posty: 17

 
Witam, najlepiej jest odwiedzić sklep z odstraszaczami, który zaproponuje nam najlepszą opcję. Moja mama nabyła takowy i jest z niego niesłychanie zadowolona, albowiem od tamtego momentu wszystkie muszy się wyprowadziły z naszego mieszkania. Jesteśmy z niego zadowoleni, albowiem nie musimy już się męczyć z tymi szkodnikami.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z myszami.

Budowlaniec

Posty: 26

 
Witam serdecznie,

mam do was prośbę a mianowicie chodzi o odstraszacz na myszy. Mam zamiar kupić sobie takowe urządzenie jednak nie mam pojęcia jakie będzie najlepsze, gdyż się na tym nie znam. Będę wam bardzo wdzięczny jeśli polecicie mi sklep, w którym znajdę taki, który spisze się w stu procentach.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

tyczner,

Posty: 21

 
Ma taki sam kłopot ze szkodnikami jak pan wyżej, nie umiem sobie z nimi poradzić. Mój dom jest cały w strzępach bowiem wszystko jest pogryzione i zniszczone. Doprowadza mnie to do szału. Nie umiem jej złapać bowiem jest niesłychanie zwinna i chowa się w takie miejsca gdzie ja nie mam dostępu. Jeżeli wiecie jak skutecznie uporać się ze szkodnikiem to będę wdzięczny za porady.

Z góry dziękuję.

fuey

Posty: 23

 
Jak mam pozbyć się gryzonia z domu? weszła mi kilka dni do mieszkania mysz, która wszystko gryzie i niszczy a przy tym zostawia bardzo nieprzyjemny zapach. Nie wiem jak mam się jej pozbyć, dlatego pisze tutaj i proszę was o poradę. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje, z góry za nie dziękuję i pozdrawiam.

Poznaniaczek2

Posty: 21

 
Cześć, najlepszym sposobem na walkę z gryzoniami jest kupno odstraszacza, który dział bardzo dobrze, dzięki temu nie będziecie musieli się już męczyć z małymi stworzeniami, które mogą przysporzyć wiele szkód. Warto poszukać w Internecie sklepu z odstraszaczmi. Na pewno znajdziecie taki, który ma dobrej jakości sprzęt.

MacieqLeo

Posty: 25