• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Trumny ręcznie robione!

Trumny ręcznie robione!

Witam, poszukuje sklepu z wieńcami, zależy mi również na przystępnych cenach, możecie mi takowy polecić?

89ostry89

Posty: 18

 
Witam serdecznie,

Śmierć bliskiej osoby jest bardzo dla nas ciężka, w takiej chwili nie jesteśmy w stanie racjonalnie myśleć. Warto wiec skorzystać z usług zakładu pogrzebowego, który pomoże nam w organizacji takowej ceremonii. Dzięki temu będziemy mogli w spokoju pożegnać się z bliska osobą.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam serdecznie.

tefal100

Posty: 20

 
Poszukuje zakładu pogrzebowego, albowiem koniecznie musze zlecić im organizację pogrzebu. Zależy mi na tym aby dany zakład posiadał fachową chłodnię oraz trumny na sprzedaż jak i wieńce oraz różańce i wszystko co jest potrzebne do tej czynności. Możecie mi takowy polecić?

Będę bardzo wdzięczny za informacje.

robbin1

Posty: 27

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi czy we Wrocławiu odnajduje się fachowy zakład pogrzebowy, który zajmuje się organizacją pogrzebów oraz ma możliwość kremacji zwłok?

Zależy mi również na profesjonalnej chłodni aby była w danym miejscu. Jeżeli znacie takowy zakład to proszę abyście podali mi na niego namiary, z góry dziękuję za informacje.

pawelbin

Posty: 22

 
Dzień dobry, koniecznie potrzebuję waszej porady, nigdy nie organizowałam pogrzebu natomiast dziś jestem w takiej sytuacji, że musze to zrobić nie wiem jednakże jak. Możecie powiedzieć mi czy jeżeli skorzystam z usług zakładu pogrzebowego to będzie dobrze czy raczej nie?

Czekam na szybkie informacje, z góry serdecznie dziękuję.

mariuseus

Posty: 22

 
Cześć, poszukuje szybko zakładu pogrzebowego, możecie polecić mi taki, który waszym zdaniem jestem najlepszy jeśli chodzi o organizację pogrzebu? Czekam z niecierpliwością na wszystkie odpowiedzi, proszę o szybkie wypowiadanie się.

Z góry dziękuję.

Wariat

Posty: 14