• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wirtualne biuro w Warszawie, znacie firmę ?

wirtualne biuro w Warszawie, znacie firmę ?

Chciałabym się dowiedzieć, czy opłaca się wynajmować wirtualne biuro? Jaki jest koszt takiego biura? Chciałabym, aby była odbierana moja poczta i wysyłana na adres e-mail.

Marti

Posty: 1

 
Ja wynajmuje biuro wirtualne w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli przychodzi mi jakaś poczta, od razu zostają mi papiery przesłane za pomocą poczty e-mail. Papiery również wysyłane są do mnie raz w miesiącu pocztą tradycyjną.

Marko

Posty: 5

 
Jeżeli poszukujesz czegoś na krótki okres czasu, to pożądane byłoby sięgnąć z biura serwisowane w centrum warszawy. Dobra lokalizacja i prestiżowy biurowiec pozwoli Ci w wykwalifikowany sposób przeprowadzić szkolenie.

Kitas

Posty: 4

 
Wirtualne biuro polecane jest dla osób, które chcą założyć własną działalność i pracować online. Nie musisz wtedy podawać swojego miejsca zamieszkania. Mogą oni za ciebie odebrać Twoją korespondencję.

FFelxus

Posty: 11

 
Dla mnie biuro wirtualne jest najlepszym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorców. Wynajmuje mieszkanie i nie miałam szanse założenia w nim firmy, gdyż właściciel mieszkania się nie zgodził. Wykupiłam pakiet w wirtualnym biurze i o nic nie muszę się martwić.

kapishon

Posty: 24

 
Mogę polecić Ci fajne biura serwisowane w centrum warszawy. Tutaj masz do nich linka http://www.city-office.pl. Na stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informację do wynajęcia biura serwisowanego.

Franusik3

Posty: 15

 
Biura serwisowane w Warszawie przeznaczone są bardziej dla osób, które szukają tymczasowego biura. Zazwyczaj są to formy, które chcą przeprowadzić szkolenie, konferencję, czy pracować chwilowo nad jakimś projektem.

nauczka5

Posty: 4