• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

szalówki

szalówki

Dajcie link do producenta drewna z dobrą ofertą tanich podbitek. Szukam po necie, ale jakoś znaleźć nie mogę ;)

ajhhopek

Posty: 18

 
Sosna i świerk to numery jeden w branży. Ważne, żebyś trafił na producenta, co zapewni cię o odporności produktu. Z tym bywa różnie u krajowych podmiotów, dlatego sugeruję wybór zagranicznej jednostki. I tak większość ma transport międzynarodowy. Lepiej dopłacić, ale mieć przynajmniej pewność udanej transakcji.

Zombisztajn

Posty: 21

 
Kupiłem jakiś czas temu deski podłogowe w www.holz-henkel.pl i przyznam, że mam kilka drewnianych powierzchni już do dyspozycji, ale takiej jakości jeszcze nie widziałem.

kikiriki2k

Posty: 23

 
Pamiętaj, że drewno miękkie najłatwiej obrabiać, a co za tym mniejsze koszty będziesz miał. Skup się też na impregnacji. To robią już na luzie jakościowi producenci.

enzoteq

Posty: 19

 
Suszenie i optymalne struganie drewna, a do tego utrzymanie wilgotności to cechy kluczowe z punktu widzenia kupującego. Tylko zaawansowani producenci mogą zapewnić powodzenie takiej inwestycji. Nigdy nie rezygnuj z impregnacji, bo tylko zwiększysz ryzyko wystąpienia różnych problemów.

Misio

Posty: 20

 
Porównałem wszystkie ceny materiałów budowlanych i drewno teraz to numer jeden, dlatego wybierz dobrego producenta i do dzieła.

@malpka

Posty: 25

 
Mam drewniany dom zbudowanych w celach wakacyjnych. Trzeba tylko dbać o ochronę przed zagrzybieniem. Dobrze jest na samym początku zainwestować w najwyższej klasy produkt i oczywiście projekt.

Programista

Posty: 15

 
Wysoka jakość drewna gwarantuje jego długoterminowe wykorzystywanie bez utraty jego wartości. Do tego musisz się skupić na optymalizacji wymiarów. Używaj też co jakiś czas dedykowanych preparatów pielęgnacyjnych. Zwiększysz stopę zwrotu z inwestycji :)

Pulpit

Posty: 16

 
Jeżeli zamówisz drewno w www.holz-henkel.pl to masz pewność braku zagrzybienia i utrzymania stałego mikroklimatu. To bardzo ważna decyzja, dlatego nie ryzykowałbym na twoim miejscu wykorzystania niesprawdzonych źródeł dostaw.

Budowlaniec

Posty: 26