• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

renowacje

renowacje

Może ktoś z Was tutaj zna jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem remontów na obiektach, które są pod ochroną konserwatora? Chodzi dokładniej o budynek mieszkalny, kamienicę z końca XIX wieku, ale właśnie pod opieką konserwatora. Remont kompleksowy zarówno jeśli chodzi o wykonanie elewacji jak i wnętrz klatek schodowych, stolarka okienna, drzwiowa.

pawel253

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o mnie to uważam, że firma Arkada z Będzina (http://arkada-architektura.pl) będzie doskonałym wyborem w momencie, gdy będziesz miał w planach wykonywanie prac remontowych w budynku, który jest pod ochroną konserwatora. Wieloletnie doświadczenie na tym polu i prace na różnych budynkach. Doskonały zespół zarówno projektowy jak i pracownicy wykonujący remonty.

Yuri20

Posty: 10

 
Również przyłączam się do pozytywnych głosów jeśli chodzi o ofertę przygotowywaną przez firmę Arkada (http://arkada-architektura.pl). Świetni specjaliści jeśli chodzi o budynki zabytkowe, można faktycznie liczyć na ich ofertę i wykonanie prac w taki sposób, że efekty śą wyśmienite. Co dla mnie ważne to, że konserwator nie kręcił nosem na te zaproponowane rozwiązania, a zawsze z tym był problem jak coś na budynku miało być robione.

Yuri20

Posty: 14

 
W przypadku remontu budynku, który jest pod ochroną konserwatora konieczne będzie szukanie wykonawcy z doświadczeniem, który kompleksowo zajmie się takim remontem i będzie w stanie wykonać prace na dobrym poziomie uwzględniając między innymi to jakie wymogi może stawiać konserwator.

humer56

Posty: 2

 
Musisz szukać wykonawcy, który ma doświadczenie i zna odpowiednio realia jeśli chodzi o remonty budynków zabytkowych. Staraj się poszukać kogoś kto będzie w stanie przygotować dobry projekt, który będzie zaakceptowany przez konserwatora a jednocześnie będzie można również oczekiwać, że potem i realizacja nie będzie stanowiła problemu.

Michałek

Posty: 3

 
Oczywiście jeśli chodzi o prace remontowe warto będzie poszukać firmy, która będzie w stanie wykonać dobry projekt i potem będzie nadzorować realizację. Na zabytkach niestety w grę wchodzi dodatkowo stały kontakt z konserwatorem i będzie to osoba, bez której wykonanie takich prac nie będzie możliwe, jego akceptacja będzie konieczna.

Marko

Posty: 5

 
Niestety, ale przy remoncie kościoła czy jakiegoś innego zabytkowego budynku ten kontakt z konserwatorem jest nieunikniony więc rzeczywiście warto szukać takiego wykonawcy, który ma na tym polu doświadczenie i będzie w stanie przygotować taki projekt, który zostanie zaakceptowany przez konserwatora. To istotne, żeby nie przeciągać w czasie całej procedury ciągłymi poprawkami w projekcie.

Boss

Posty: 12