• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dobry adwokat

dobry adwokat

Może ktoś z Was prowadził sprawę związaną z kredytem frankowym i ewentualnie możecie polecić mi jakąś kancelarię prawną, która się zajmuje tym tematem to dajcie znać co można wybrać. Jeśli coś w tym kontekście możecie polecić to ewentualnie dawajcie znać. Najlepiej chyba taką kancelarię, która właśnie w tych frankowych sprawach się specjalizuje i jest z tematem na bieżąco.

Black_Riot

Posty: 2

 
Odpowiednie poprowadzenie sprawy przed sądem to może być klucz do sukcesu jeśli chodzi o kwestie kredytów frankowych więc tutaj moim zdaniem jednak to jaką kancelarię będziesz wybierać ma bardzo duże znaczenie i warto się temu bliżej przyjrzeć, by ktoś faktycznie się taką sprawą był w stanie odpowiednio zająć i ją stosownie poprowadzić szukając najlepszych rozwiązań dla danej umowy.

TomekK

Posty: 3

 
Przy ewentualnym przewalutowaniu na kurs z dnia zaciągnięcia to pewnie dla Ciebie będzie najlepsza opcja, natomiast wydaje mi się, że też trzeba mieć kogoś kto jednak w sądzie będzie w stanie taką sprawę poprowadzić bo będzie tak, że bank na pewno będzie miał prawników i będzie próbował się bronić, dlatego trzeba umieć na to zareagować.

batmann

Posty: 6

 
Ja ogólnie jestem już po sprawie i na szczęście dla mnie jest rozstrzygnięcie pozytywne. Ale tutaj moim zdaniem już z perspektywy sprawy, która jest zakończona jednak pomoc kogoś kto będzie w stanie ja odpowiednio poprowadzić to kluczowa kwestia, na którą trzeba będzie zwrócić uwagę. Samodzielnie w sądzie można więcej przegrać niż ugrać i nie ma co się samemu za to brać.

TomekK

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o samodzielne prowadzenie takiej sprawy to właściwie nie ma większego sensu, bo banki maja silne działy prawne i tutaj taka walka nic nie da wiem to po sobie. U mnie w końcu dopiero z pomocą kancelarii BeWa z Opolskiej w Siechnicach udało się to jakoś poprowadzić i wydaje mi się, że to będzie dla mnie pozytywnie rozstrzygnięcie. Na pewno jak masz taki kredyt to możesz się z nimi kontaktować.

Kitas

Posty: 4

 
Rzeczywiście jeśli będziesz szukał kancelarii do sprawy związanej z kredytem frankowym to staraj się poszukać kogoś z doświadczeniem, kto faktycznie zna ten temat w odpowiednim stopniu i będzie gwarantował profesjonalne prowadzenie takich właśnie spraw. Temat jest jednak na tyle obecnie popularny, że również te kancelarie, które chcą się tym zajmować starają się rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Illilakip

Posty: 18

 
Rzeczywiście jeśli chodzi o poprowadzenie sprawy związanej z kredytem walutowym, tak by wygrać z bankiem w sądzie będzie trudne bez pomocy doświadczonego prawnika. Warto więc jakies kancelarii poszukać, która się w tym specjalizuje i faktycznie będzie gwarantowała obsługę na wysokim poziomie, będzie w stanie indywidualnie podejść do sprawy, by ją w należyty sposób poprowadzić.

Czarek

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że akurat jeśli chodzi o kancelarię Bewa (https://www.bewagroup.pl/) to będzie można na ich pomoc liczyć. Sam jestem w trakcie sprawy, ale też jestem bardzo zadowolony z tego co proponują, jak podchodzą do klienta i z tego jaką wiedzę są w stanie wykorzystać do takich spraw więc pozytywne rozstrzygnięcie z ich pomocą wydaje się, że jest znacznie łatwiejsze.

wiesław11

Posty: 14