• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Tworzł ktoś drzewo genealogiczne?

Tworzł ktoś drzewo genealogiczne?

Witam witam;) Interesują mnie programy do budowania drzew genealogicznych. Warto z nich korzystać, czy lepiej zrobić drzewo starą metodą? Czy aby nie są one za skomplikowane w obsłudze? Jakie programy wybieracie?

SkinNer7

Posty: 17

 
Wiesz co, moim zdaniem nie ma co korzystać z tych serwisów, które każą umieszczać swoje rodzinne informacje online. Najlepiej jest pobrać program na dysk i zarządzać takimi danymi samemu. Takie możliwości daje choćby system drzewo-genealogiczne.pl. Można tutaj spokojnie dodawać kolejne informacje o osobach, jakie uda się nam odnaleźć. Łatwe w modyfikacje, aktualizowane oprogramowanie, które jest bardzo fajnie rozwijane przez producenta.

Zlomex

Posty: 29

 
Jest wysyp serwisów genealogicznych teraz. Prawdziwa moda zapanowała na odkopywanie swoich korzeni :) Ciekawa sprawa w sumie, że tyle osób się tym interesuje. Jednak ilość w przypadku tych stron nie idzie w parze z jakością. Mało jest fajnych miejsc, gdzie faktycznie można prowadzić fajne poszukiwania rodowe. Polecam stronę drzewo-genealogiczne.pl, która udostępnia ciekawy program do budowania drzew. To w sumie jedyny serwis z jakiego korzystam. Pozdrawiam!

donbagino

Posty: 25

 
No witam witam :) Aj zaroiło się tych stronek dla genealogów ostatnio. Trochę one psują tę dziedzinę moim zdaniem. Porządnych stronek jest dość mało, reszta to takie serwisy społecznościowe, które z genealogią to nie mają za wiele wspólnego. Ludzie udostępniają swoje dane, ale żeby stworzyć jakieś porządne koligacje, opisać szczegółowo to już nie jest tak łatwo na tych stronach. Powiało optymizmem:P

magic17

Posty: 13

 
Oj tak, drzewo genealogiczne to fajna sprawa. Sam kiedyś jak byłem mały stworzyłem coś takiego i do dnia dzisiejszego wisi na ścianie w salonie dziadków. Warto w tych zabieganych, szybkich czasach się trochę zatrzymać, spojrzeć w przeszłość. Można dotrzeć do ciekawych rodzinnych tajemnic:) Tak było u mnie. Nawet się nie spodziewałem, że pra pra dziadek służył u Kościuszki!

Jasio

Posty: 16

 
Jak chcesz zbudować naprawdę fajne, rozłożyste drzewo z przodkami to ja polecam skorzystanie z programu. Fajne są niektóre aplikacje i zdecydowanie przyśpieszają całą robotę. Fajna jest choćby aplikacja od drzewo-genealogiczne.pl. Mocno intuicyjna rzecz, także dość łatwo można wprowadzać kolejne informacje. Do tego można dodawać multimedia – zdjęcia, ale też filmy. Nowoczesne rozwiązanie, ale moim zdaniem pozwala się naprawdę rozwinąć.

ajhhopek

Posty: 18

 
Hmm, mam parę dobrych programów, które sprawdziłem na własnej skórze. W sumie osobie już choć trochę wprawionej w genealogii to bym polecił serwis drzewo-genealogiczne.pl i ich program :) Można go sobie ściągnąć i zainstalować na swoim komputerze. Wygodny w obsłudze, polski system, z pełnym wsparciem technicznym.

deksta84

Posty: 22

 
Chyba ze sto razy się zabierałem do robienia takiego drzewka i za każdym razem odpuszczałem po ułożeniu pierwszej gałęzi:P Nie mam do tego cierpliwości. Jeszcze jakby to miało być drzewo tylko moich rodziców, ich dzieci (mnie i siostry) i ewentualnie naszych dzieci, to jeszcze luz. Ale jakieś bardziej rozbudowane to ja wymiękam ;P

pmrm1

Posty: 15

 
Myślę, że wybór programu do tworzenia drzew to dobry pomysł. Na pewno dodaje motywacji na początku, jak człowiek się jeszcze nie wkręci w całą tę robotę, która jakby nie było jest troszkę żmudna. Jest kilka niezłych aplikacji w sieci, choćby program ze strony drzewo-genealogiczne.pl. Bardzo elastyczna rzecz, która pozwala swobodnie modyfikować drzewo. Można sobie dodawać zdjęcia swoich bliskich, jakieś video nawet. Spoko rzecz.

Trener

Posty: 21