• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

holowanie Gdynia, oferta

holowanie Gdynia, oferta

Samochód mam po wypadku i wymaga blacharstwa samochodowego w Gdyni, które się tym zajmie. Nie zależy mi na niskiej cenie tylko na dokładnym wykonaniu tej pracy. Chce żeby samochód wyglądał jak wcześniej.

maniek

Posty: 1

 
Większość napraw wykonuje sam także nie za bardzo mogę Wam pomóc. Z tego, co wiem dobrze przygotowany warsztat podstawi samochód zastępczy w Gdyni i innych miastach.

Filtry2014

Posty: 4

 
Bez problemów można znaleźć lakiernictwo samochodowe w Gdyni, bo firm tam nie brakuje. Trzeba po prostu dokładnie przejrzeć oferty. Warto wybierać takie firmy, które są bardzo dobrze przygotowane. Można sprawdzić opinie o nich i wybrać tych najlepszych.

Kowalski

Posty: 5

 
Nie za niezmiernie orientuje się teraz, kto naprawami auta w Gdyni, bo od wielu lat korzystał z autoryzowanych serwisów. Stawiamy dzisiaj tylko na nowe pojazdy.

Kitas

Posty: 6

 
Mnie pomóc blacharz samochodowy z Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Cały przód miałem do roboty. Niestety wjechałem w tył innego samochodu. Sam byłem zaskoczony efektami, jakie udało mi się uzyskać. Cena była wysoka, ale przynajmniej samochód wygląda tak jak wcześniej, a na tym najbardziej mi zależało.

Black_Riot

Posty: 15

 
Warsztatów, które mają pomoc drogową w Gdyni jest bardzo wiele. To porządne rozwiązanie, bo dzwonimy do nich, jeżeli samochód się zepsuł. Oni przyjadą i go zabiorą. Następnie bardzo szybko zaczną szukanie przyczyny awarii. Mamy lepszą cenę za takie usługi, zatem pożądane byłoby wybierać właśnie taki warsztat samochodowy.

Marioleczka

Posty: 11

 
Większość napraw wykonuje sam zarówno nie za niezmiernie mogę Wam pomóc. Z tego, co wiem dobrze przygotowany warsztat podstawi samochód zastępczy w Gdyni i innych miastach.

Yuri20

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o mechanika z Gdyni to ofertę macie tutaj https://autodobrucki.pl/mechanika/. Korzystałem z ich usług i jestem niezwykle zadowolony z efektów. Należałoby się do nich zgłosić, a na pewno Wam również pomogą.

Trener

Posty: 21

 
Zlecałem malowanie elementów i firma, która oferuje lakierowanie w Gdyni dała sobie radę. Dam Wam znać, jaki to był warsztat samochodów. Z tego, co pamiętam to robili tam praktycznie wszystkie naprawy samochodów.

Tatusiekk

Posty: 6

 
Nie za bardzo orientuje się teraz, kto naprawami auta w Gdyni, bo od wielu lat korzystał z autoryzowanych serwisów. Stawiamy obecnie tylko na nowe samochody.

Adam 105

Posty: 22