• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Biura tłumaczeń w Katowicach, które polecacie?

Biura tłumaczeń w Katowicach, które polecacie?

Cześć.
Przedmiotem mojego zainteresowania pozostaje agencja tłumaczeń, jakiej będę mógł zlecić dość szeroki zakres prac. Mogę dopłacić za krótszy czas realizacji usługi.

Polecicie kogoś z tej branży?

marcin225

Posty: 16

 
Z mojej perspektywy kontakt z biurem tłumaczeń powinien być niesłychanie dobry. Chodzi o to, aby odpowiadali oni na bieżąco na nasze maile, a zarówno odbierali telefony. Klient może dzięki temu zyskać pewność, że ktoś troszczy się o to, aby terminy zostały dotrzymane i chce udzielić klientom odpowiedzi w tym temacie :)

kubaraj

Posty: 19

 
Właściwie to nie rozumiem poniektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

Dagmara87

Posty: 12

 
Agencja tłumaczeń w Warszawie może być w stanie zaproponować Wam przetłumaczenie dokumentów z wielu języków. Byłem niesamowicie zdziwiony, gdy zapoznałem się z ofertą tłumaczeń i znalazłem tam języki takie jak arabski czy chiński.

Polecam sprawdzić rekomendacje agencji, zanim podejmiecie z nią współpracę.

zakk87

Posty: 16

 
Z mojej perspektywy kontakt z biurem tłumaczeń powinien być bardzo dobry. Chodzi o to, aby odpowiadali oni na bieżąco na nasze maile, a także odbierali telefony. Klient może dzięki temu zyskać pewność, iż ktoś troszczy się o to, aby terminy zostały dotrzymane i chce udzielić klientom odpowiedzi w tym temacie :)

Krzysio

Posty: 23

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, jakie sam płaciłem. Było to około 30 złotych za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

ciumar1

Posty: 24

 
Odnosząc się do Waszych pytań tłumaczenia pisemne ceny mają rzeczywiście zróżnicowane. W olbrzymim mieście zaskoczyłem się mega stawkami, natomiast w mniejszym mieście były one zdecydowanie niższe, natomiast zarówno… negocjowalne. Łatwiej zarówno otrzymać tłumaczenie ekspresowo.

Alim45

Posty: 22

 
Czytałem niedawno o tym, jaką ofertę potrafią przedstawić klientom biura tłumaczeń w Warszawie.

Nie da się ukryć, że stawki są bardzo zróżnicowane. Miałem jeszcze większy problem, ponieważ potrzebowałem przetłumaczyć dokumenty z dość mało popularnego języka, jakim bez dwóch zdań jest koreański. Spisało się to biuro http://tlumaczeniaekspresowe.pl.

Polecam!

Riko64

Posty: 15

 
Biura tłumaczeń w Warszawie posiadają bardzo rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje możliwość przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej możliwości, ale dobrze wiedzieć, że istnieje taka szansa :)

tyczner,

Posty: 21